Aktuálne počasie:

Penzion Lucie ubytovanie Praha 8-Kobylisy Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 1 °C
Vietor: 23 m/s
Nevyhovuje Vám tento penzion? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Lucie / ubytovanie Praha 8-Kobylisy Vítajte

Penzion Praha 8-Kobylisy Lucie - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Praha 8-Kobylisy Lucie - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Praha 8-Kobylisy Lucie - Recepcia poskytuje zmenárenské službyPenzion Praha 8-Kobylisy Lucie - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Praha 8-Kobylisy Lucie - možnosť pripojenia na internetPenzion Praha 8-Kobylisy Lucie - k dispozícii letná terasaPenzion Praha 8-Kobylisy Lucie - k dispozícii kavareňPenzion Praha 8-Kobylisy Lucie - Televizor má príjem satelitných programůPenzion Praha 8-Kobylisy Lucie - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Praha 8-Kobylisy Lucie - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Praha 8-Kobylisy Lucie - Izby s vlastnou toaletouPenzion Praha 8-Kobylisy Lucie - v izbach je telefon

Ubytovanie v Prahe
Pension Lucie ****
je útulný rodinný penzión s neopakovateľnou atmosférou, ležiaci v pokojnej vilovej štvrti, veľmi blízko centra Prahy.

Penzion Lucie ponúka ubytovanie pre maximálne 35 osôb v priestranných izbách, suitách a rodinnom apartmáne. Všetky priestory sú nefajčiarske, fajčenie je možné v záhradnom átriu. Podlahy sú pokryté kobercami, na oknách sú okrem záclon aj závesy alebo žalúzie, ktoré umožňujú dôkladné zatemnenie.

Praha Penzion Lucie ubytovanie
Na izbách sú pohodlné postele, vlastná kúpeľňa (sprchovací kút alebo vaňa s ručnou sprchou, umývadlo, WC) - v izbách sú väčšinou sprchy, vo všetkých suitách vane, v niektorých izbách kúpeľne z pravého mramoru s rohovými vaňami - uteráky a osušky, poháre v hygienickom obale, zásobníky s tekutým mydlom a sprchovacím šampónom, sušič vlasov, kúpacie čiapky. Satelitná TV, telefón s priamou voľbou.

Penzión v Prahe Lucie izby Ďalšie vybavenie
Trezor, písací stôl so stoličkou a lampou, kozmetické zrkadlo a zrkadlo na výšku postavy, kurfbox, lampičky na čítanie u každého lôžka, prikrývky cez postele, rezervný paplón a vankúš na každé lôžko v skrini, čistiace potreby na topánky, kefa na šaty, hotelové dosky, ventilátor, pevné pripojenie na internet a bezplatné pripojenie k internetu Wi-Fi. Room service. Konferenčný stolík s kreslami, kávovar na kávu alebo čaj s riadom a kávou, čajom a cukrom zadarmo. Prístelky sú plnohodnotné lôžka (90 x 200 cm), detská postieľka na vyžiadanie.

Penzion Lucie Praha K ubytovaniu si možno vybrať
1. Izby a to jednolôžkové, dvojlôžkové s manželským dvojlôžkom a dvojlôžkové izby s oddelenými lôžkami. Izby majú okná smerom do ulice, vo väčšine prípadov majú sprchy, niektoré z nich vane.

2. Suite - jednolôžkové, dvojlôžkové, dvojlôžkové s oddelenými lôžkami, trojlôžkové a štvorlôžkové. Všetky suite majú okná smerom do záhradného átria, sú väčšie a priestrannejšie, niektoré z nich majú balkón alebo priamy východ smerom do átria. Niektoré suite sú vybavené chladničkou. Zvlášť odporúčame suite s mramorovými kúpeľňami a rohovými vaňami.

3. Rodinný apartmán "Penthouse" sa nachádza v druhom - poslednom poschodí a skladá sa z dvoch samostatných izieb. Jedna izba má okná smerom do záhradného átria a dve oddelené lôžka (s možnosťou prístelky), druhá izba má okná smerom na ulicu, má manželskú dvojposteľ a možnosť až dvoch prísteliek. V tejto izbe je malý kuchynský kút (chladnička, mikrovlnná rúra, varná kanvica, varič, riad, príbory atď). Obe izby majú veľkú spoločnú kúpeľňu (vaňa, samostatný sprchovací kút, 2 umývadlá, samostatné WC). Rodinný apartmán je vhodný nielen pre rodiny s deťmi, pretože je pod samostatným celkovým uzavretím, skupinám priateľov alebo hosťom, ktorí tu bývajú na dlhšiu dobu a chcú mať aj možnosť samostatného varenia.

Lucie penzión v Prahe stravovanie
V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky podávané v čase od 7.00 do 10.00 hod v jedálni v 2. poschodí (možno už od 6.00 hod), služba budenia, možnosť raňajok na izbu alebo raňajkový balíček so sebou.

Penzión Lucie v Prahe Wellness centrum
Hľadáte niečo mimoriadneho pre Váš večer? Chcete si len oddýchnuť po náročnom dni pri poznávaní pamiatok Prahy? Aromatická bublajúca kúpeľ osvetlená podvodným svetlom, teplo infrasauny, príjemná hudba, prítmie a len svit sviečok, sekt alebo iné nápoje. Nechýba masážna sprcha s tropickým dažďom, príjemná kresielka, vybavený milibar. Pobyt vo wellness centre je určený pre 1 - 4 osoby. Hostia, ktorí strávia v penzióne Lucia 4 a viac nocí majú na každú izbu, resp. suite jednu hodinu zadarmo, pre hostí, ubytovaných na kratšiu dobu stojí jedna hodina 490 Kč.

Dovolenka Praha penzión Lucie okolie
150 metrov od penziónu je stanica metra trasy C - "Kobylisy", odtiaľ ste za 8 minút na stanici "Múzeum" a Václavskom námestí (päť zastávok). Do centra je možné ísť aj električkou číslo 14, počas 18 minút Vás dovezie na Námestie Republiky k Prašnej bráne. Ak prídete vlakom alebo autobusom, pôjdete trasou C metra: "Hlavná stanica" (7 minút - štyri zastávky), "Nádraží Holešovice" (2 minúty - jedna zastávka), "Florenc" (6 minút - tri zastávky). Výhodná poloha pre návštevníkov veľtrhov a ostatných akcií - 6 minút od výstaviska v Letňanoch (4 stanice metrom) alebo v Holešoviciach (1 stanica metrom), 15 minút od Sazka Arény.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.